Павликівська Ольга Іванівна

доцент, кандидат економічних наук,

заступник завідувача кафедри

У 1998 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Облік і аудит».

З 1999 по 2002 р. навчалась в аспірантурі в ТАНГ, після закінчення якої захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Облік і аудит виробничих витрат (на прикладі підприємств цукрової промисловості». З 2002 року працювала у Тернопільському національному економічному університеті на посаді викладача кафедри бухгалтерського обліку в промисловості. З 2003 по 2006 р. – на посаді старшого викладача кафедри обліку та контролінгу в промисловості.

З 2006 по 2009 р. працювала у ПВНЗ «Інститут економіки та підприємництва» на посаді доцента кафедри обліку і аудиту. У 2008 р. присвоєне вчене звання доцента. З 2009 р. – доцент кафедри фінансів, обліку і контролю Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя.

2010-2012 рр. – завідувач кафедри фінансів, обліку і контролю ТНТУ ім.Пулюя.