Кіляр Олександра Романівна

доцент, кандидат економічних наук,

доцент

У 2002 р. закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Облік і аудит».

У 2003 закінчила Центр підготовки магістрів Тернопільської академії народного господарства за спеціальністю «Фінанси».

З 2003 р. працювала в Тернопільському державному економічному університеті на посаді стажиста-дослідника кафедри обліку і контролю фінансово-господарської діяльності.

З 2005 по 2008 роки навчалась в аспірантурі з відривом від виробництва у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на кафедрі бухгалтерського обліку.

У 2008 р. відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Облік і аналіз операцій з давальницькою сировиною», спеціальність – 08.00.09. Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

З 2008р. працювала на посаді старшого викладача кафедри обліку і аудиту у ПВНЗ «Інститут економіки і підприємництва».

У 2009 році почала працювати в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя на посаді старшого викладача, з 2012 р. - доцент кафедри.